• Slide6
-->

IX. kolo Emas Extraligy - Budíkovice 17.8.2024

28 August 2024 Author :

Budíkovice se letos znovu zhostily pořádání jednoho kola Extraligy, ale tentokrát už to nebylo na atletickém stadionu v Třebíči, nýbrž přímo v hasičském areálu v Budíkovicích. Tento krásný areál s tartanovou dráhou a věží mohou Budíkovicím mnozí jen závidět! Ale pojďme se podívat na výsledky Extraligy.

V závodech se v mužské kategorii nejvíce dařilo týmu z Mysločovic, kteří s časem 15:81 s přehledem vyhráli. Na druhém místě následovali letošní lídři Budeč a na třetím Renmotor Jinolice. U žen to bylo tentokrát klidnější než jsme z posledních kol zvyklí. První místo si vybojovaly Markvartovice s časem 15:78, což byl také jediný čas pod 16 vteřin. Na dalších stupních vítězů skončily ženy z Chlumu a Ploukonic.