-->

III. kolo Emas Extraligy - Nevcehle 22.6.2024

22 June 2024 Author :

Druhý extraligový víkend nám začal sobotním závodem v Nevcehli
Dráha byla velmi pěkně připravená, kluci z Nevcehle si dali práci a drahu několikrát válcovali, aby byly podmínky závodu co nejlepší proto jsme tu viděli 14. Šestnáctkových časů a dokonce jediný patnáctkový čas se kterým vyhrál Renmotor Jinolice, za nimi Čechtín a domácí Nevcehle brala bronz
V ženské kategorii jsme se také dočkali šestnáctkových časů, bylo jich dokonce 5, ale ženy z Budíkovic, Staré Říše a Ploukonic dokázaly zastavit terče na patnáctkových časech. Překvapením tohoto závodu byly rozhodně Ploukonice, které běžely ke konci startovky a k překvapením všech daly krásných 15:88. Nesmime zapomenout ani na užasnych 14:95 na pravém proudu Budíkovic
Na stupních vítězů u žen se tedy potkaly tyto týmy: Stará Říše,  Ploukonice a Budíkovice.